Wydarzenie odwołane.


Wybierz typ biletu:

  • - dla posiadacza Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca
  • - Normalny
Kup bilet

Chamlet - Monolog Parodysty

Przecław środa, 18.11.2020 19:00 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu, ul. Rekreacyjna 1, Przecław k. Szczecina

miejsca siedzące, numerowane

Bilet ulgowy przysługuje posiadaczom Karty Mieszkańca Gminy Kołbaskowo

Więcej szczegółów

Opis:

Chamlet - Monolog Parodysty

komedia/monodram

Monolog znakomitego aktora parodysty Michała Zielińskiego, znanego m.in. z programu „Szymon Majewski Show", w którym ze swadą parodiował Jarosława Kaczyńskiego, Donalda Tuska, Andrzeja Leppera i wielu innych.

Jego CHAMLET- MONOLOG PARODYSTY to przezabawny, niezwykle aktualny komentarz do współczesnej rzeczywistości. Niepoprawnie śmieszny, pełen celnych żartów i błyskotliwych puent.
Hamlet kontra Chamlet

Monolog CHAMLET to rodzaj hołdu złożonego mojemu przyjacielowi Michałowi Zielińskiemu. To hołd dla jego talentu parodystycznego, w którym naszym zdaniem, Michał nie ma równych sobie w Polsce. Wielu z Was przekonało się o tym oglądając program „Szymon Majewski Show", gdzie Michał wcielał się w postać Donalda Tuska, Jarosława Kaczyńskiego czy Bronisława Komorowskiego. Wszyscy pamiętają jego słynne „Kiedy pytają mnie" zakończone charakterystycznym kiwnięciem. Przez wiele lat uważałem, że Michał powinien mieć swój osobisty komediowy monolog. Dlatego wspólnie z Marcinem Sońtą, Łukaszem Sychowiczem napisaliśmy coś dla Michała o... Michale. O darze i męce bycia śmiesznym, o poszukiwaniu siebie w sobie i byciu MSZ, czyli Michałem Scenką Zielińskim.

Zapraszamy na godzinę z Michałem! Jedynym i niepowtarzalnym!

    Wysyłka i płatności

    • Bilet Elektroniczny
    • Punkt Obsługi Klienta bilety.fm
    • Przelew bankowy
    • Płatność przy odbiorze
    • platnoscipl

    Szukaj

    Twoje bilety  

    -


    Suma 0,00 zł

    Zapłać za bilety

    Elektroniczny Bilet

    Wydrukuj sam swój Elektroniczny Bilet

    Na to wydarzenie możesz wydrukować swój bilet samodzielnie!

    

    Szybki kontakt

    mail: witaj@biletomat.pl
    tel: 573 803 965 (pon. - pt.: 10 - 17)


    Płatności

    Możesz skorzystać z następujących metod płatności:
    • payU.pl (karty i e-przelewy)
    • płatność przy odbiorze
    • przelew bankowy

    Odwołane wydarzenia

    Brak odwołanych wydarzeń