Wybierz typ biletu:

  • - Normalny
  • - Ulgowy
Kup bilet

MAX COOPER | Unspoken Words

Szczecin piątek, 23.09.2022 21:00 Hol Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, ul. Małopolska 48

miejsca stojące

Bilet ulgowy przysługuje:
a) dzieciom do 6 lat;
b) uczniom
c) studentom do ukończenia 26. roku życia;
d) emerytom, rencistom lub osobom powyżej 65 roku życia;
e) osobom z orzeczoną niepełnosprawnością;
f) posiadaczom medalu „Zasłużony Kulturze – Gloria Artis";
g) posiadaczom kartę Euro26.

Pakiet na 3 koncerty dostępny tutaj.

Więcej szczegółów


cena: 70,00 zł brutto

Wybierz typ biletu:

Stan: Brak, spróbuj później

Miejsce wydarzenia:

Miejsce wydarzenia: Hol Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, ul. Małopolska 48 (pokaż inne wydarzenia w tym miejscu)

Opis:

ARTYŚCI:
Max Cooper - elektronika, wizualizacje

Piątkowy wieczór festiwalowy upłynie pod znakiem muzyki elektronicznej. Swój najnowszy projekt „Unspoken Words" zaprezentuje brytyjski didżej i producent, wiodący artysta międzynarodowej sceny elektronicznej – Max Cooper.

Cooper to artysta interdyscyplinarny, na co z pewnością duży wpływ ma jego naukowa kariera doktora genetyki. W swojej twórczości z powodzeniem łączy muzykę, sztuki wizualne, nauki ścisłe, film, choreografię czy psychologię i duchowość. Każdy stworzony przez niego projekt – koncert, instalacja, spektakl, to niepowtarzalne doświadczenie. Nie inaczej będzie też podczas koncertu w ramach piątej edycji MUSIC.DESIGN.FORM Festival, kiedy to muzyk zabierze nas do świata swoich myśli, pełnego harmonijnych ambientalnych pejzaży okraszonych gdzieniegdzie wyważonym deep techno.

Zawsze zmagałem się ze słowami. Próby przekazania czegokolwiek znaczącego na temat mojego stanu wewnętrznego, w jakikolwiek sposób, który wydaje się oddawać sprawiedliwość, zawsze były poza mną. Ale muzyka omija język – mówi Max Cooper opisując swój najnowszy projekt. Starałem się skondensować moją muzykę do jej podstaw i po prostu spróbować wyrazić to co czułem tak bezpośrednio, jak to możliwe – dodaje.

„Unspoken Words", to jednak, jak zawsze w przypadku Coopera, nie tylko muzyka. Jako artysta audiowizualny wzbogaca on swoją muzykę oraz inspirujące ją idee i historie także poprzez obraz. Usłyszymy więc utwory składające się na najnowszy album, a całości dopełnią efektowne wideoklipy stworzone przez różnych artystów specjalnie na zamówienie i w reżyserii samego Maxa Coopera.

Jak mówi sam artysta, gdy we współpracy z poszczególnymi artystami wizualnymi zaczął przekształcać swoje uczucia i najnowsze utwory w formę wideo, pojawiło się coś ciekawego – nowa jakość. Jak zawsze było wiele wizualnych analogii i struktur tkwiących w muzyce i jak zwykle poinstruowałem o nich każdego artystę. Tworzenie filmu ujawniało jednak dodatkową narrację leżącą u podstaw, której sama muzyka nie mogłaby przekazać – opowiada Cooper.

W myśl idei przewodniej tegorocznej edycji MUSIC.DESIGN.FORM Festival w ascetycznej przestrzeni holu Max Cooper odsłoni przed nami kolejne oblicza Harmonii. Znając zaś jego dotychczasowy dorobek artystyczny jesteśmy przekonani, że spotkanie z albumem „Unspoken Words" będzie niepowtarzalnym i idealnym zakończeniem trzeciego dnia festiwalu.

Informacja organizatora o rabatach:

Kup bilet na festiwalowe wydarzenia Music.Design.Form i korzystaj z rabatów! Dla wszystkich posiadaczy biletów przygotowaliśmy wraz z partnerami atrakcyjne oferty rabatowe:

10% rabatu na przejazdy z Follow me! (m.in. z lotniska w Goleniowie)

10 % od ceny regularnej z danego dnia w hotelu Radisson (rezerwacje miejsc w miarę dostępności).

15% rabatu za pokój ze śniadaniem w hotelu Novotel i Novotel Szczecin Centrum

10% rabatu za pokój ze śniadaniem w hotelu Ibis Szczecin Centrum i Ibis Styles

Specjalne ceny w hotelu Marriott/ MOXY SZCZECIN

pokój jednoosobowy ze śniadaniem w cenie 240 zł/doba

pokój dwuosobowy ze śniadaniem w cenie 270 zł/doba

15% rabatu w Pijalniach Wedel na Placu Hołdu Pruskiego 1 oraz na ul. Śląskiej 38

10% rabatu do Europa Restaurant & Cafe w dniach 21-25.09.2022

Pokaż bilet na Music. Design Form i ciesz się rabatami!

    Wysyłka i płatności

    • Bilet Elektroniczny
    • Punkt Obsługi Klienta bilety.fm
    • Przelew bankowy
    • Płatność przy odbiorze
    • platnoscipl

    Szukaj

    Twoje bilety  

    -


    Suma 0,00 zł

    Zapłać za bilety

    Elektroniczny Bilet

    Wydrukuj sam swój Elektroniczny Bilet

    Na to wydarzenie możesz wydrukować swój bilet samodzielnie!

    

    Szybki kontakt

    mail: witaj@biletomat.pl
    tel: 573 803 965 (pon. - pt.: 10 - 17)


    Płatności

    Możesz skorzystać z następujących metod płatności:
    • payU.pl (karty i e-przelewy)
    • płatność przy odbiorze
    • przelew bankowy

    Odwołane wydarzenia

    Brak odwołanych wydarzeń