Przejdź do głównej treści strony

MICHAŁ BAJOR - NO A JA? | SZCZECIN - NOWY TERMIN

08.06.2024, sobota, 18:00
Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Szczecin ul. Małopolska 48, 70-515 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Ze względu na chorobę artysty koncert pierwotnie zaplanowany na 17.03.2024 zostaje przeniesiony na 8 czerwca 2024r. (godzina 18:00). Bilety zachowują ważność i nie trzeba ich wymieniać.

Michał Bajor
„NO, A JA?”

Michał Bajor - „No, a ja?”, to kolejna płyta artysty, jego nowe muzyczne i tekstowe wyzwania. Pomysłem było nagranie jeszcze raz, w …

Ze względu na chorobę artysty koncert pierwotnie zaplanowany na 17.03.2024 zostaje przeniesiony na 8 czerwca 2024r. (godzina 18:00). Bilety zachowują ważność i nie trzeba ich wymieniać.

Michał Bajor
„NO, A JA?”

Michał Bajor - „No, a ja?”, to kolejna płyta artysty, jego nowe muzyczne i tekstowe wyzwania. Pomysłem było nagranie jeszcze raz, w nowych aranżacjach, piosenek, które śpiewał dawno, a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność. Na krążku znaleźć się też miała jedna piosenka z muzyką  Michała.
W rezultacie Michał Bajor skomponował aż pięć utworów! Pierwszy raz wystąpił też w roli autora tekstów - trzy piosenki wyszły spod jego pióra. Dodatkowo stworzył muzykę do tekstu Wojciecha Młynarskiego oraz kompozycję, do której z kolei słowa napisał dla niego Artur Andrus. Na krążku są wspaniali goście: w duetach z Michałem zaśpiewały Irena Santor i Kayah. Artyście towarzyszą również Grupa MoCarta i Chór Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie oraz wspaniali muzycy, współpracujący z nim od lat.

Zapraszamy na koncert pełen i wspomnień, i autorskich nowości. 


Bilety

Aktywne

Kategoria I

180,20 zł
Do wyczerpania

Kategoria II

159,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Artyści

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.