Kup bilet

Quebonafide: Psycho Relations

Szczecin sobota, 21.05.2022 20:00 Netto Arena, ul. Szafera 3/5/7, Szczecin

miejsca siedzące i stojące, nienumerowane

Godzina koncertu: 20:00

Godzina otwarcia bram: 18:30

Early Entrance - wejście od 18:00

Więcej szczegółów


cena: 109,00 zł brutto

Wybierz typ biletu:

Stan: Brak, spróbuj później

Miejsce wydarzenia:

Miejsce wydarzenia: Netto Arena, ul. Szafera 3/5/7, Szczecin (pokaż inne wydarzenia w tym miejscu)

Opis:

„ W związku ze zniesieniem w dniu 1.03.2022 części obostrzeń covidowych (w tym limitów uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych), podczas koncertu Quebonafide na Netto Arena Szczecin nie będą obowiązywać Unijne Certyfikaty Covid. Do sprzedaży zostały przywrócone w pełnym zakresie bilety standardowe. „

OSTATNIA TRASA KONCERTOWA QUEBONAFIDE!

Wiemy, że czekaliście na trasę Romantic Psycho Experience. Przez ten czas wiele się zmieniło. Wszystko, co było ROMANTIC, zamieniło się w PSYCHO, a relacje zyskały większe znaczenie niż kiedykolwiek. Dlatego to, co ROMANTIC już nie wystarczy.

Czas na PSYCHO RELATIONS - ostatnią trasę koncertową Quebonafide.
Quebonafide zagra w NETTO ARENA Szczecin w dniu 21.05.2022 r.

Do tego czasu wszystkie karty zostaną odkryte. Kolaboracja z "Benz-Dealera" to dopiero początek.

"Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku będzie ostatnią trasą koncertową jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam Was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy.

Nie zostaje mi więc nic innego niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła Wam i Wy jej przez ostatnie kilka lat. Nie chcę się rozpisywać jak spektakularne wydarzenie to nie będzie, bo to nie ma sensu. Po prostu przyjdziecie i zobaczycie" - Quebonafide.

REGULAMIN WYDARZENIA: https://psychorelations.pl/static/regulamin.php

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/911752313074058

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Widzowie są zobowiązani do przestrzegania aktualnie obowiązujących restrykcji sanitarnych. Prosimy o śledzenie komunikatów organizatora

    Wysyłka i płatności

    • Bilet Elektroniczny
    • Punkt Obsługi Klienta bilety.fm
    • Przelew bankowy
    • Płatność przy odbiorze
    • platnoscipl

    Szukaj

    Twoje bilety  

    -


    Suma 0,00 zł

    Zapłać za bilety

    Elektroniczny Bilet

    Wydrukuj sam swój Elektroniczny Bilet

    Na to wydarzenie możesz wydrukować swój bilet samodzielnie!

    

    Szybki kontakt

    mail: witaj@biletomat.pl
    tel: 573 803 965 (pon. - pt.: 10 - 17)


    Płatności

    Możesz skorzystać z następujących metod płatności:
    • payU.pl (karty i e-przelewy)
    • płatność przy odbiorze
    • przelew bankowy

    Odwołane wydarzenia

    Brak odwołanych wydarzeń