Kup bilet

BLACKOUT w Radiu Szczecin: Anita Lipnicka - dodatkowy koncert

Szczecin sobota, 26.01.2019 16:30 Studio Koncertowe S-1 Radia Szczecin, al. Wojska Polskiego 73, Szczecin

miejsca siedzące, nienumerowane

Więcej szczegółów


cena: 50,00 zł brutto

Stan: Brak, spróbuj później

Miejsce wydarzenia:

Miejsce wydarzenia: Studio Koncertowe S-1 Radia Szczecin, al. Wojska Polskiego 73, Szczecin (pokaż inne wydarzenia w tym miejscu)

Opis:

Koncert Anity Lipnickiej inauguruje projekt Blackout w Radiu Szczecin - cykl koncertów akustycznych z udziałem publiczności organizowanych w studiu koncertowym S-1. Nazwa jest nawiązaniem do słynnej awarii prądu w Szczecinie z 2008 roku, dlatego też spotykamy się z publicznością w kameralnych warunkach z muzyką unplugged w sali stylizowanej na nastrojowy, intymny klub.

Po doskonale przyjętej trasie „Miód i Dym", w ramach której Anita Lipnicka odwiedziła ponad 30 miast, przyszedł czas na zmianę stylistyki i repertuaru. Czeka nas tu spora niespodzianka, bowiem po raz pierwszy w historii artystka wyrusza w trasę akustyczną - w takich właśnie, niecodziennych wersjach zabrzmią największe przeboje z jej 25-letniej kariery oraz najważniejsze dla niej utwory innych artystów. Niekonwencjonalne instrumentarium, ciekawa scenografia, zaskakujące pomysły aranżacyjne - wszystko to będziemy mogli podziwiać w studiu S-1 Radia Szczecin.

A tak o planowanym koncercie pisze sama Anita: „W 2019 roku przypada 25-lecie mojej działalności twórczej. Przez ten czas przeszłam długą i krętą drogę - od ikony popu lat 90. (z Varius Manx), poprzez okres młodzieńczych poszukiwań własnej autorskiej ekspresji, następnie wielką przygodę z pogranicza alternatywy w duecie z Johnem Porterem, aż po ostatnie, dojrzałe i w pełni świadome projekty solo, będące wypadkową tych wszystkich muzycznych podróży. Podczas trasy „Z BLISKA" ja i mój zespół The Hats zagramy „po swojemu" utwory artystów, którzy mnie ukształtowali (m.in. Leonarda Cohena czy Nicka Cave'a) oraz kilka mniej lub bardziej znanych songów z ćwierćwiecza mojej działalności na rynku fonograficznym. Chcesz się dowiedzieć kim jestem? Skąd pochodzę? Z jakich dźwięków się składam? Spotkajmy się w trasie „Z BLISKA"."

    Wysyłka i płatności

    • Bilet Elektroniczny
    • Punkt Obsługi Klienta bilety.fm
    • Przelew bankowy
    • Płatność przy odbiorze
    • platnoscipl

    Szukaj

    Twoje bilety  

    -


    Suma 0,00 zł

    Zapłać za bilety

    Elektroniczny Bilet

    Wydrukuj sam swój Elektroniczny Bilet

    Na to wydarzenie możesz wydrukować swój bilet samodzielnie!

    

    Szybki kontakt

    mail: witaj@biletomat.pl
    tel: 573 803 965 (pon. - pt.: 10 - 17)


    Płatności

    Możesz skorzystać z następujących metod płatności:
    • payU.pl (karty i e-przelewy)
    • płatność przy odbiorze
    • przelew bankowy

    Odwołane wydarzenia

    Brak odwołanych wydarzeń